Ana Sayfa

Korolar Maratonu Ankara’da


Korolar Maratonu Ankara’da

Geçtiğimiz Aralık ayında, tüm dünyada coşkuyla kutlanan Dünya Koro Günü’nü farklı şehirlerden gelen 12 koroyla birlikte CSO Ada Ankara Tarihi Salonda kutlayan Devlet Çoksesli Korosu, Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında, korolarla yeniden bir araya geliyor.

11-12 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek etkinliklerde, Türkiye’nin dört bir yanından gelen korolar, CSO Ada Ankara Tarihi Salon’da konserler verecek. Tarihi Salon’u bir “Koro Evi” yapma düşüncesiyle yola çıkan Devlet Çoksesli Korosu, önümüzdeki sezonlarda da gerçekleştirilecek etkinliklere katılmak isteyen tüm korolara evini açacak.

Geçtiğimiz yıl “Birlikte Söyle” konseptiyle Türkiye’de bir ilke imza atan koro, etkinliğin ikincisini 11 Haziran akşamı gerçekleştirecek. Korolar Maratonu etkinliğine katılan tüm koro şarkıcıları ve bireysel katılımcılar, önceden belirlenmiş etkinlik repertuvarını, Devlet Çoksesli Korosu öncülüğünde, hep bir ağızdan seslendirecek. 

Koro Kültürü Derneği işbirliği ile düzenlenen Korolar Maratonu, 11-12 Haziran tarihlerinde CSO Ada Ankara Tarihi Salon’da tüm izleyicilerin katılımına açık olacak.

Bu etkinlikte yerinizi almak için buraya tıklayın

Sıradaki Konserler

There are no upcoming events.

error: KOPYALAMA YAPILAMAZ…